خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی علی

یکی از بهترین زمان هایی که می توانیید در هنگام سفر به به تایلند تجربه کنید، رفتن به سواحل این کشور می باشد،تایلند بهترین سواحل دنیا را دارد و می توان گفت مکان بسیار مناسبی برای تفریح و استراحت می باشد. در ادامه با وبلاگ تور پاتایا همراه باشید تا بهترین سواحل تایلند را برای شما معرفی کنیم.

تایلند


Phulay Bay

این ساحل قبیح در کنار دریای آندامان قرار گرفته و جنگل های انبوه آن را احاطه کرده اند. هتل هان لوکس و گران قیمت Ritz-Carlton بهترین مکان برای استراحت و آرامش توریست ها است. اما اگر به تایلند تور :اسم تله کردید و از آرامش ساحل و هتل ها خسته شدید می‌توانید سری هم به محل مراقبت فیل ها بزنید چون تماشای آنها واقعاً هیجان انگیز است.
Koh Lipe
نام این ساحل به عنوان "ساحلی عالی و کامل" در فهرست جغرافیایی ملی "بهترین هلا عالم در سال 2012" به ثبت رسیده است. این جزیره دور – که برای سفر به آن حتماً بایداز قایق استفاده کنید_ دارای حداقل دو ساحل (Sunrise و Pattaya) و صخره هان مرجانی است که 25 درصد از گونه هلا مختلف گیتی افق ها را شامل می‌شود.

تایلند

Railay Bay
این سواحل در شبه جزیره ای در نزدیکی شهر کرابی (Krabi) قرار گرفته اند.  در شرق و غرب آنها صخره هان آهکی وجود دارد که  توجه حجر نوردهایی را که از سراسر كرانه ها و انفس به این مکان می‌آیند جلب می‌کند. شما می‌توانید با قایق به آن جا تیره سیر کنید و سپس در یکی از خانه ایا ییلاقی ارزان قیمت آن به استراحت بپردازید.

تایلند

Mosquito Island
منظره روییدن آفتاب در این ساحل فوق العاده نكوهیده زشت و دید نواز است. افراد دراین ساحل به شنا با لوله تنفس می‌پردازند، از مناظر بردمیدن و افول كردن عکس برداری می‌کنند و از نوشیدنی هلا خوش طعم و خنک التذاذ می‌برند.مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

مجری تورهای تایلند همراه مجرب ترین کادر مسافرتی تایلند در بهترین هتل های تایلند با ارزان ترین قیمت با پرواز چارتری

 

درباره سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic