خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی علی

کانادا یکی از کشورهای مدرن امروز دنیا است، این کشور در ده های اخیر توانسته پیشرفت بسیار زیادی را داشته باشد،شهرهای بسیاری از این کشور میزبان بسیاری از مهاجران از سراسر نقاط دنیا می باشد، در ادامه تور بانکوک قصد داریم تا شما را با این کشور بیشتر آشنا کنیم.کبک سیتی کانادا و مخصوصا محله‌های كهن آن یادآور حس و حال شهرهای اروپایی در زمان‌های ابد است. از آن‌جا که این شهر یکی از قدیمی‌ترین شهرهای آمریکای شمالی است و بسیاری از میراث اصیل فرانسوی  خود را حفظ کرده است، کاملا صریح است.

کبک

شاتو فرانتناک

شاتو فرانتناک از حیث اوج سردمدار برج‌های شهر است. این بنا یک هتل است که توسط معماری آمریکایی به نام بروس پرایس بنا به درخواست کمپانی کانادایی پسیفیک ریل وی در سال ۱۸۹۳ آفریده شده است. این هتل به‌عنوان پرعکس‌ترین هتل جهان شناخته شده است.

منطقه پتی چاپلین

منطقه‌ی پتی چاپلین در نزدیکی شاتو فرانتناک قرار گرفته و پایین‌ترین قسمت شهر است. این محله قدیمی‌ترین منطقه‌ی تجاری آمریکای شمالی است. پتی چاپلین به خاطر داشتن بوتیک‌های علاوه و صنایع دستی متنوع صدا دارد.

کبک

معماری کبک سیتی

بیشتر معماری‌های متحسن و شاخص شهر در بخش شرقی آن قرار دارد، جایی که اغلب مناطق تاریخی سرانجام و اینك واقع شده‌اند. این منطقه  با داشتن ساختمان‌های سنگی و خیابان‌های پیچ در پیچ پر از مغازه و رستوران، تداعی‌کننده‌ی شهرهای اروپایی است. لوور تاون (Lower Town) پر است از معماری‌های پاك نژاد و طرح‌های خیابانی که دیرینگی آن مانند تعدادی از نقاشی‌های روی دیوار و ازجان گذشته سازه‌ها به عنفوان تأسیس شهر برمی‌گردد.

کبک

جشنواره‌ی زمستانی

جشنواره‌ی شتوی کبک سیتی افزون مشهور است و از سال ۱۸۹۴ برگزار می‌شود. هر ساله بندها یک میلیون نفر در این بزم شرکت می‌کنند. این جشنواره‌ یکی از بزرگ‌ترین جشنواره‌های شتوی در جهان است که در آن مراسمی مانند رژه‌های روزانه و شبانگاهی، بالماسکه (masquerade ball) در شاتو فرانتناک و چندین رویداد ورزشی در فضای باز برگزار می‌شود.

کبک دایم بابت پیاده روی مخلوق شده، خیابان های كهنه و جدید شهر باریک، پرپیچ و خم و پر از دیدنی ها شگفت انگیز است که مرگ کندی را می طلبد. همچنین یک قطار کابلی تخصیص مناطق شیبدار هم درعوض جهت كوچ آسان تر گردشگران در مسیر شهربالایی در دسترس است که چشم انداز شگفت انگیزی از نمای شهر را به دست می دهد. درخصوص گشت و گذار در دشت های  آبراهام هم می توان به دوچرخه خودرو و یا در زمستان اسکی حیله پرداخت و ساحل کوهستانی هم گزینه خوبی به خاطر راهپیمایی به احصائیه می آید.مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

مجری تورهای تایلند همراه مجرب ترین کادر مسافرتی تایلند در بهترین هتل های تایلند با ارزان ترین قیمت با پرواز چارتری

 

درباره سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic