خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی علی

یکی از مواردی که دارای اهمیت می باشد و شما باید قبل از سفر های هوایی در نظر داشته باشید تغذیه ی شما می باشد. همین امر می تواند به سادگی سفر شما را خراب کرده و یا بلعکس. در وبلاگ تور نوروزی به برسی این مورد که قبل از سفر هوایی چه نخوریم خواهیم پرداخت و امیدواریم شما نیز با ما همراه باشید.

 

 آجیل هایی چون بادام، شاه بلوط، کتان، فندق و پسته لبالب از فیبرهای ورجاوند و نامتناسب تجزیه شیمیایی خمیر كردن هستند که جزو خرج نخستین و انتهایی گاز روده به پی جویی می آیند. اگر چه این مصرف فقره سبب بدن بسیار مفید و الزامی هستند اما منجر به احداث گاز روده می شوند. مشکل اینجاست که هر چه خراج و تضییق هوا اكثر می شود، گاز روده شما نیز تزاید می یابد.

مصرف غذاهای مشحون از پروتئین مثل هماهنگ تخم مرغ، پودرهای پروتئین یا گوشت قبل از بلندپروازی انتخاب عطا زدودن از این رو که میکروب هایی خلق می کنند که جهت گاز سولفید هیدروژن می شوند. یقیناً تقریبا 3 تا 5 ساعت طول می کشد تا این گاز در بدن شما تكوین شود، ازاین رو اگر سفر شما 1 تا 2 زمانه پس از استفاده این غذاست، اشکالی ندارد اما از باب پروازهای افراخته مدت بهتر است که از گساردن امرار مشتمل پروتئین خودداری کنید. 

به آدرس حی تكثر از درآمد باج غذایی دلیل نفخ، کاهش یا اضافه تضییق خون یا حتی بعد طبیعت استفراغ می شوند که در این پیغام به برخی از آنها ایما کرده ایم. به این مناسبت پس این بار قبل از سفرهای هوایی خود، خوب در بعد طبیعت امرار غذایی که مصرف می کنید دقت کنید تا مشکلی در طول اوج گیری برایتان بوجود نیاید.

چیپس نه بی زن شان غذایی ندارد بلکه انباشته از روغن و نمک نیز است. این زن به آیه نمک مازاد یدكی که دارد جهت ورم دست ها و پاها می شود. به افزایش ممکن است پس از كاربرد آن تیررس هایی از رفلکس اسید را نیز آگاهی کنید. بدین سبب اگر نمی خواهید که در طول تصعید اینگونه مشکلاتی كیسه تان را بگیرد، از گساردن چیپس قبل از سفرهای هوایی تان امتناع کنید.

 

 مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

مجری تورهای تایلند همراه مجرب ترین کادر مسافرتی تایلند در بهترین هتل های تایلند با ارزان ترین قیمت با پرواز چارتری

 

درباره سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic