خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی علی

تایلند یکی از بزرگترین کشور های آسیا در زمیه جذب توریست است. به این صورت که سرمایه ورودی به این کشور از طریق توریست به حدی بالاست که برابری با تمامی موارد دیگر در زمینه صنعتی در این کشور دارد. برای آشنایی با نا گفته های تایلند با ما همراه باشید.

Image result for thailand

 

در مرکز ایالت پوکت، سوپر های بسیار زیاد و عجیب و غریبی وجود دارند که هر آفاق پویی با دیدن آنها به وجد می آید. شما علاوه بر خرید کردن از بازار و سوپر های این منطقه که به شهر قدیمی پوکت شهرت دارد، می توانید با گرفتن عکس های خاطره انگیزی از معماری بسیار چشم نواز چینی این منطقه تصاویر بسیار گاز پینه را ثبت کنید.

جزایر  شش گانه فی فی جزء زیبا ترین جزیره های گرمسیری جهان نهان می شود و از اصلی ترین جاذبه های جنوب شرق آسیا است. سراسر این جزیره با صخره هایی از جنس آهک تیره شده است. همچنین این جزیره ها پر از ساحل های زیبای شنی و غار های نهان سازی است که باید کمی حوصله و وقت برای کشف آن ها بگذارید.

جزایر شش گانه فی فی دو جزیره اصلی دارد که یکی از آن ها بدون سکنه است و با نام phi phi lei  متمایز می شود و در دیگری مسلمانان جنوب تایلند اسکان کرده اند و مردم دنیا آن را به نام phi phi Don   می شناسند.  از اصلی ترین ویژگی های این جزایر می توان به این موضوع اشاره کرد که هیچ وسیله نقلیه ی موتوری ای در این جزایر وجود ندارد.

Image result for thailand

از آن جایی که تایلند و خصوصا بانکوک مظهر معابدی زیبا و كهن هستند ، در زمانی که این شهر به وجود آمد  نیز بیش از چهار صد معبد در آن ساخته شد. البته آنچه جدید از آن ها باقی است تنها آلبوم ای از معابد و بودا هایی تقریبا ویران و تخریب شده است. این جاذبه سیر تایلند این روزها مدعو :صفت خوانده دعوتی گردشگران زیادی از سراسر دنیاست.

شما می توانید با یک قایق پارویی کوچ در دل این دنیای اسرار آمیز سفر کنید و هیجان هایی مثل صخره نوردی، سر خوردن از روی طناب از ارتفاع  ۲۰۰ متری بر روی رودخانه،موتور سواری با موتور های چهار چرخ در جنگل و… را تجربه کنید. علاوه براین شما می توانید در جنگ های زیبای این جزایر شش گانه که عالی ترین نمونه از جنگل های گرمسیری جنوب شرقی آسیا است پیاده روی کنید و براز های طبیعت را در یک سفر ببینید.

هرچند لازم به ذکر است سفر به جزایر شش گانه فی فی به این علت که پرواز خمناك و راست از ایران ندارد  جزء سفر های گران قیمت محسوب می شود ولی برای کسانی که اهل سفر هستند دیدن از این همه آرایش آراستگی والامقام تر است.

 مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

مجری تورهای تایلند همراه مجرب ترین کادر مسافرتی تایلند در بهترین هتل های تایلند با ارزان ترین قیمت با پرواز چارتری

 

درباره سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic